Žádost - prosba na občany obce Kozomín

Žádost - prosba na občany obce Kozomín 1

Žádost - prosba na občany obce Kozomín týkající se pohybu na veřejných prostranstvích

❗️❗️❗️Prosba - žádost na občany obce Kozomín❗️❗️❗️

⚠️Na základě vládou vyhlášeného omezení pohybu osob na veřejnosti žádáme a prosíme všechny občany, aby se neshlukovali na veřejných prostranstvích, jako jsou dětské hřiště, sportovní hřiště, obchod, apod.

⚠️Dovolujeme si upozornit, že dětské hřiště není park ani les a proto se prosím hromadně nezdržujte v prostorách dětského ani sportovního hřiště.

⚠️Dále žádáme občany, aby se ve veřejných prostorách a při styku s ostatními občany v obci pohybovali se zakrytým nosem a ústy. Pokud nemáte roušku postačí alespoň šátek.

🙏Buďme k sobě, prosím, ohleduplní.🙏

Děkuji za pochopení.

Magdalena Stýblová