Projekt "Milý Ježíšku 2020"

dárek

Pomalu přichází nejoblíbenější období v roce – vánoční svátky. Stalo se krásnou tradicí trávit tyto dny uprostřed rodinného kruhu. Bohužel, všechny děti takové štěstí nemají, protože své dětství prožívají v dětském domově.

dárekPřed několika roky jsme navázali spolupráci s Dětským domovem v Kralupech nad Vltavou. Chtěli bychom dětem, které zde žijí, přispět ke krásné vánoční atmosféře a vyčarovat jim úsměv, který zároveň obdaruje nás. Protože jak se správně říká: „s úsměvem jde všechno líp“.

Projekt pod názvem  „Milý Ježíšku...“  bude letos jako ostatní připravované projekty ochuzen o osobní setkání s ohledem na situaci.

Jsme ale ve spojení s hodnými tetami z Dětského domova, které nás sem tam informují, jak se jim daří.

I v letošním roce jsme se poptali, co praktického a potřebného by děti chtěly.

Po domluvě právě s tetami nás požádali o cestovní tašky pro děti.

Pokud Vás tento projekt oslovil a máte chuť obdarovat nejen svoje blízké, ale také děti z domova, kontaktujte nás nejpozději do 30.11.2020, tak abychom měli dostatek času zajistit dárek.

Děkujeme, že tento projekt podpoříte společně s námi !

Datum vložení: 12. 11. 2020 10:04
Datum poslední aktualizace: 12. 11. 2020 10:07