Komunální volby do zastupitelstva obce Kozomín – sobota 14.3.2020, 7:00 – 22:00

Jesenická výzva_petice_2020

Obrázek ilustrační Petice

Petiční akce za zvýšení počtu policistů ve Středočeském kraji.

Vážení občané,

Před několika dny podepsali starostové obcí na jihovýchodě Prahy tzv. Jesenickou výzvu.

S ohledem na narůstající počet obyvatel také v naší oblasti a s tím také vzrůstající počet trestných činů v našem okolí, Vás prosíme, pojďte se do této petiční akce zapojit.

Počet policistů v našem kraji je dlouhodobě v červených číslech. V celém středočeském kraji aktuálně chybí na 380 policistů.

JESENICKÁ VÝZVA

My, občané Středočeského kraje, žádáme vedení Středočeského kraje a Ministerstvo vnitra České republiky, aby neprodleně konaly ve věci potlačení výrazného nárůstu trestné činnosti v obcích v zázemí hlavního města Prahy. Dále požadujeme, aby byl urychleně řešen deficit počtu policistů ve Středočeském kraji. Stávající podstav policistů současnou situaci významně ztěžuje. Zároveň žádáme o systémové řešení počtu policistů a policejních služeben v širším okolí Prahy, kde došlo k významnému nárůstu počtu obyvatel bez adekvátní změny struktury policejního sboru.

Petici můžete podepisovat online pod tímto odkazem až do 15.2.2020.

Datum vložení: 20. 1. 2020 17:43
Datum poslední aktualizace: 20. 1. 2020 17:51