INFORMACE

INFORMACE  1

Ve středu 13.7.2022 rozšiřujeme úřední hodiny OÚ Kozomín pro účely převzetí čipu do sběrného místa oproti Předávacímu protokolu.

Ve středu 13.7.2022 rozšiřujeme úřední hodiny OÚ Kozomín pro účely převzetí čipu do sběrného místa oproti Předávacímu protokolu.   K převzetí a podpisu se musí dostavit majitel nebo spolumajitel nemovitosti v Kozomíně. Tato skutečnost bude ověřena nejen oproti OP. Náhled Protokolu a ostatní související informace naleznete zde: prakticke-info/odpadove-hospodarstvi/

Zároveň budeme kontrolovat dosud nepodepsané „ revidované“ Smlouvy o odvádění odpadních vod, protože někteří z Vás je dosud nemají dořešené.

Pro řešení potřebných dokumentů si vyhrazujeme na každého příchozího za nemovitost cca 15 min. Berte tuto informaci na vědomí a respektujte prosím soukromí jednotlivců.

Úřední hodiny  13. 7. 2022 – STŘEDA:

10.00 hod – 12.00 hod   a   14.00 hod – 20.00 hod

Předem neobjednáváme.

Doporučujeme, aby v dopoledních hodinách OÚ v Kozomíně navštívili pro výše uvedené důvody senioři a v odpoledních ti, kteří přijíždějí ze zaměstnání.

V tento den NEBUDEME poskytovat  služby CzechPointu ,ověřování listin a podpisů, nebude přijímat pokladní hotovost.

Děkujeme za pochopení a součinnost.

Pavel Pichl - místostarosta

Datum vložení: 13. 7. 2022 7:20