Hledáme dobrovolnice šičky a sháníme materiál na šití roušek

Hledáme dobrovolnice šičky a sháníme materiál na šití roušek 1

Hledáme dobrovolnice na šití roušek a sháníme materiál na šití roušek

Hledáme dobrovolnice na šití roušek🙏

⚠️V souvislosti s nedostatkem roušek hledáme dobrovolnice "šičky", které by byly ochotné začít s šitím roušek pro občany Kozomína. Pokud máte chuť a zájem se zapojit, kontaktujte mě, prosím, na tel. 722 937 423 nebo emailu mistostarosta@kozomin, abychom se domluvily na dalších podrobnostech.

⚠️Na šité roušky sháníme také materiál. Níže je jeho výčet, pokud byste doma měli některý z těchto materiálů, který byste mohli postrádat, prosím, ozvěte se na výše uvedený telefon nebo email a dohodneme se na předání.

🔴Materiál potřebný k ušití roušky: 100% bavlněná látka, netkaná textilie (např. novolín), kulatá pruženka

Pro zájemce připojuji také odkaz na návod k ušití roušky, který mi byl doporučen lékařem, aby měla rouška dostatečný efekt:

🙏Na závěr ještě poslední prosba - pokud by měl někdo šicí stroj k zapůjčení, prosím, kontaktujte mne na telefonu 722 937 423.

Děkuji za pomoc.

Magdalena Stýblová