Kozomín – projekt “Milý Ježíšku 2019”, 4. ročník

Pomalu přichází nejoblíbenější období v roce – vánoční svátky. Stalo se krásnou tradicí trávit tyto dny uprostřed rodinného kruhu. Bohužel, všechny děti takové štěstí nemají, protože své dětství prožívají v dětském domově.

Před čtyřmi roky jsme navázali spolupráci s Dětským domovem v Kralupech nad Vltavou. Chtěli bychom dětem, které zde žijí, přispět ke krásné vánoční atmosféře a vyčarovat jim úsměv, který zároveň obdaruje nás. Protože jak se správně říká: „s úsměvem jde všechno líp“.

Projekt pod názvem  „Milý Ježíšku…“  přispívá k nádherné atmosféře při příležitosti rozsvícení vánočního stromu v Kozomíně a bude tomu tak i letos.

V kanceláři OÚ máme k dispozici seznam přání od dětí z domova. Pokud Vás tento projekt oslovil, zastavte se za p. Snopovou v sekretariátu OÚ, která vše eviduje a poskytne další potřebné informace k projektu. Jde o zakoupení dárku pro dítě (pokud možno odpovídající jeho věku).

Dárky dětem předáme při rozsvícení stromečku na návsi v Kozomíně (7.12.2019), kam jsme je pozvali.

V případě zájmu o tento projekt Vás moc prosíme o reakci nejpozději do 29.11.2019 , tak abychom měli přehled a dostatek času na případné dokupování.

Pro více informací jsme Vám k dispozici.

Děkujeme, že tento projekt podpoříte společně s námi !

 

This entry was posted in Aktuality, Inzerce, Volný čas. Bookmark the permalink.

Nelze přidávat komentáře.