Volný čas

Kozomín – odstávka vody 22.11.2017 od 9 hod do 11 hod

Odstávka vody

Vloženo v Aktuality, Volný čas | Vložit komentář

Kozomín-projekt „Milý Ježíšku..“, II.ročník

Pomalu přichází nejoblíbenější období v roce – vánoční svátky. Stalo se krásnou tradicí trávit tyto dny uprostřed rodinného kruhu. Bohužel, všechny děti takové štěstí nemají, protože své dětství prožívají v dětském domově.

V loňském roce jsme navázali spolupráci s Dětským domovem v Kralupech nad Vltavou. Chtěli bychom dětem, které zde žijí, přispět ke krásné vánoční atmosféře a vyčarovat jim úsměv, který zároveň obdaruje nás. Protože jak se správně říká: „s úsměvem jde všechno líp“.

 Projekt pod názvem  „Milý Ježíšku…“  minulý rok přispěl k nádherné atmosféře při příležitosti rozsvícení vánočního stromu v Kozomíně a bude tomu tak i letos.

Ve vstupní hale obecního úřadu bude od příštího týdne stát stromeček se jmény a věkem dětí. Pokud Vás tento projekt oslovil, vyberte si vánoční kouličku ze stromečku, zastavte se za p. Snopovou v sekretariátu OÚ, která vše eviduje a poskytne další potřebné informace k projektu. Jde o zakoupení dárku pro dítě (pokud možno odpovídající jeho věku-seznam přáníček již máme k dispozici)

Dárky dětem předáme při rozsvícení stromečku na návsi v Kozomíně, kam jsme je pozvali i s jejich „tetami“. Navštíví nás i na akci 5.11.2017-pouštění lodiček.V případě zájmu o tento projekt Vám moc prosíme o reakci nejpozději do 23.11.2017, tak abychom měli přehled a dostatek času na případné dokupování.

 

Vloženo v Aktuality, Volný čas | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kozomín-projekt „Milý Ježíšku..“, II.ročník

Kozomín – vypouštění „lodiček štěstí“ na rybníku – 5.11.2017 od 17.30 hod

V případě příznivého počasí nás navštíví i kouzelná bytost z říše pohádek.

Vloženo v Aktuality, Volný čas | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kozomín – vypouštění „lodiček štěstí“ na rybníku – 5.11.2017 od 17.30 hod

Sběrný dvůr obce Kozomín_BIO odpad_upozornění !!!

Upozorňujeme znovu na problém v BIOODPADU ve sběrném dvoře. Tentokrát nám nějaký „umělec“ vhodil do odpadu mulčovací folii !!!

Pokud nevíte, který odpad kam patří, kontaktujte nás na tel.č. 725 955 335, rádi poradíme. Svým nezodpovědným jednáním nám způsobujete škody. Děkujeme všem, kteří u třídění přemýšlí a dodržují pravidla !

Vloženo v Aktuality, Inzerce, Volný čas | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sběrný dvůr obce Kozomín_BIO odpad_upozornění !!!

Odolena Voda_pozvánka na výstavu

Pozvánka na Vodolský salon 2017

Vloženo v Aktuality, Volný čas, Z okolí | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Odolena Voda_pozvánka na výstavu

Sběrný dvůr obce Kozomín_BIO odpad_upozornění !!!

BIO ODPAD – byli jsme upozorněni svozovou firmou, že se občané vhazují do odpadu i plastové pytle! Což je nepřípustné. Pokud se bude případ opakovat, nastane problém s vývozem a my budeme nuceni přistoupit k omezení otevírací doby sběrného dvora !

Vloženo v Aktuality, Sběrný dvůr, Volný čas | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sběrný dvůr obce Kozomín_BIO odpad_upozornění !!!

Sdružení Kozomín, Chvatěruby, Zlončice_22.10.2017, pohádka

Vloženo v Aktuality, Inzerce, Volný čas | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Sdružení Kozomín, Chvatěruby, Zlončice_22.10.2017, pohádka

Kralupy n/Vlt.-výstava drobného zvířectva, 14-15.10.2017

Vystava zvirat

Vloženo v Aktuality, Inzerce, Volný čas | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kralupy n/Vlt.-výstava drobného zvířectva, 14-15.10.2017

Zlončice – burza dětského zimního oblečení, obuvi, hraček.. a vyřezávání dýní, 15.10.2017

2017_10_BURZA DÝNĚ

Vloženo v Aktuality, Inzerce, Volný čas, Z okolí | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Zlončice – burza dětského zimního oblečení, obuvi, hraček.. a vyřezávání dýní, 15.10.2017

Kozomín – nález klíčů

V sobotu 23.9.2017 byly na sportovním hřišti v Kozomíně nalezeny klíče. Více informací poskytneme na OÚ.

Vloženo v Aktuality, Inzerce, Volný čas | Komentáře nejsou povolené u textu s názvem Kozomín – nález klíčů